![](https://etane.gr/wp-content/uploads/2018/12/48378995_2198363380414996_5617143570432524288_n.jpg)
Η μαχητική επίδειξη παιδιών με σύνδρομο Down, που εδώ και τρία χρόνια συμμετέχουν ενεργά στο ταεκβοντό, θα κλέψει για ακόμη μία φορά την παράσταση στο Αγωνιστικό Φεστιβάλ Kim e Liu «Ευ Αγωνίζεσθαι», η 10η έκδοση του οποίου θα γίνει από 21 έως 23 Δεκεμβρίου στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων.
Στην πρεμιέρα της διοργάνωσης (Παρασκευή) και στο πλαίσιο των παράλληλων εκδηλώσεων (14:00-15:00), τα παιδιά με σύνδρομο Down, τα οποία ανήκουν στο δυναμικό του ΑΣ Ερμής Περάματος, θα δώσουν μια διαφορετική αγωνιστική παράσταση, πάντα υπό την καθοδήγηση της υπεύθυνης προπονήτριας του συλλόγου, Κική Χατζογιαννάκη.